Search the dictionary
Search Chinese-Tools.com
View recent posts | Search | Navigate:

Goto Thread: PreviousNext
Looking for a Chinese person who knows Turkish
Posted by: ramblerboy (IP Logged)
Date: November 23, 2007 02:05AM
Hello everybody,
We are a trading company, we import various products from China.
We will visit China 12 days later and we need a chinese person who can accompany us during our business trip. We will visit different companies.

If you want to work with us, please contact me:
Msn: aykamachinery@hotmail.com
E-mail: buying@ayka.web.tr
Tel: 0090 536 353 54 39

Edited 1 time(s). Last edit at 11/23/2007 07:19AM by Olive.

Re: Looking for a Chinese person who knows Turkish
Posted by: sefine (IP Logged)
Date: November 28, 2007 01:34AM
merhaba,ben sinan emre.3 seneyi askindir cinde,guangzhou da ikmaet etmekteyim.eger isterseniz ve acikca belirtebilirseniz taleplerinizi yardimci olmaya calisabilirim.
gorusmek uzere,saygilar...

Date: November 28, 2007 08:11AM
merhaba sinan
biz tükçe bieln bi çinli arıyoruz ama zor sanırım.
normalde ben ingilizce biliyorum,çat pat çinde biliyorum aslında ama patronum herhangi bi yabancı dil bilmiyo.
gelecek çarşamba yola çıkıyorum,7 aralıkta guangdong da olcaz.
kendinizi biraz tanıtır mısınız?
mesleginiz nedir?
ingilizce ve çince seviyeniz nedir?
guangzhou çevresini çok iyi biliyo musunuz?
insan ilişkileriniz nasıldır?
bize yardım ettiğin takdirde taleplerin nedir?
cevabını bekliyorum

msn aykaozgur@hotmail.com
ozgurkumru@hotmail.co.uk

Date: November 30, 2007 06:08AM
merhaba isteginiz uzere biraz kendimi tanitayim,
25 yasindayim.lisans egitimimi Turkiye de tamamladim sakarya universtesi isletme bolumunde,1999-2003 yillari arasinda.daha sonra cine geldim 2 sene ozel olarak cince egitimi aldiktan sonra yaklasik 1 sene istikbalin guangzhou ofisinde calistim,daha sonra is arkadasimla beraber kendimiz yine guangzhou da bir ofis actik ve halen yerlesik ofisimizde ticaretimize devam ediyoruz.ofisimiz acildigindan beri oyuncak sektorunun cok cidi icinde olduk,ve iliskilerimiz genellikle usa merkezli gerceklesti.suan ise insaat sektoru ile ilgileniyoruz...
ozel talep olmasi durumunda tr den gelen arkadaslarimiza burdaki isleri ile ilgili yardimci olduk.ofis-eleman bulma,tedarikci bulma ve bunlarin takibi gibi konularda...yine taleb edildigi takdirde rehber arkadas bulunabilir,bunlarin maliyeti turk=150usd cinli(turkce bilen)=200 usd dir.bunun disinda eger is takibinin bize devredilmesi konusunda isin ederinin yuzde 5 i komisyon alinmaktadir ve rehberlik ucreti is sonunda urunalicisina iade edilmektedir.
bana gelince...normalde is dunyasi hic bana gore degil diyebilirim,normalde hedefim akademisyen olmakti,bazi sebeblerden dolayi,ozellikle cinin acimasiz,ordan anlasilmasi biraz zor ic-dis faktorleribizi buna yoneltti.nasib... ticaretin gerektirdigi hircinlik,hirs,kurnazlik gibi vasiflara haiz bi insan degilim.tek artim insanlarla iliskilerimde her zaman uyumlu ve guvenilir olmamdir.bilmiyorum bunlarin soylenmesi ne kadar dogru,sadece siz sordugunuzdan dolayi aciklama geregini hissettim.
son olarak bu soylediklerimle cok ilgilenmesenizde,eger bi probleminiz olursa gurbet ellerde sizi sahipsiz birakmayiz,o konuda endiseniz olmasin,is-mis gecici seyler,dostluklar bakidir...
kendinize iyi bakin...
emrerich@hotmail.com

Date: December 01, 2007 02:59AM
Merhaba Sinan

Mesajın için teşekkürler.
dostum biz ziyareti 22 aralıga erteledik,bayramdan dolayı.
Msn'e ekledim seni. kabul edersen sevinirim ayrıntıları anlık konuşsak daha iyi olur.
en yakın zamanda cevabını bekliyorum.

Date: December 01, 2007 01:25PM
tabi tabi nedemek,ne zaman isterseniz,bayrami orda gecirmek guzel olur tabismiling smileybende cok isterdim ama,nasib.3 senedir burdayiz bayramalrda,biraz huzunlu,biraz buruk...ama yinede guzel,sukur,memnunuz...
msn de gorusuruz...

Posted by: alisher (IP Logged)
Date: January 20, 2008 07:39AM
selamun aleykum!! benim adim Alisher. ben ama turk degelim. ben tajikistanliyim. ben: Englizce, turkce, rusca, cince, tajik, biliyorum. eger yardemci olursaniz, ish ariyorum, ish varda ama guzel bir cemaetle calishmak istiyorum, ben Musulmanim allaha shukr, ve eger cemaetiniz varsa beni kabul edebilirmisiniz?.. dikkatniz icin teshekkur!
benim adressim: ahmedov_alisher@mail.ru, ahmedov_alisher@yahoo.com, MSN: ahmedov_alisher@hotmail.com

This forum is currently read only. This is a temporary situation. Please check back later.
Copyright © VerticalScope Inc. All Rights Reserved.
page served in 0.33s